۸ عادت زنان موثر

موضوع کتاب:

نویسنده با ارائه این کتاب سعی دارد به بانوان کمک کند تا فرآیندهای جدید فکری برای خود ایجاد کنند که به آنها قدرت موفقیت در ارتباطات، کسب و کار، سلامتی و زندگی معنوی را هدیه می‌دهد.

با این عادت‌ها، بانوان می‌توانند به جای تمرکز بر مسائل، بر راه‌حل‌ها تمرکز کنند، شجاعت را به جای ترس برگزینند، روابط خود را آگاهانه پرورش دهند، اقدامات مؤثری را در جهت رؤیاهای خود انجام دهند و به خویشتن‌داری دست یابند.

عنوان اصلی کتاب این است: “زنان موفق متفاوت می‌اندیشند؛ ۹ عادت برای خوشحال‌تر، سالم‌تر و انعطاف‌پذیرتر بودن”. مترجم عادت نهم (بنویسید) را به عنوان سخن پایانی ترجمه کرده و عنوان را به ۸ عادت زنان مؤثر تغییر داده است. همچنین در ترجمه‌ی عادت هفتم از عبارت “پیشینه‌سازی نکنید”  به جای “بیشینه‌سازی نکنید: Don’t be a Maximizer” استفاده نموده است. این کتاب در وب‌سایت Goodreads دارای امتیاز ۴٫۱۹ از ۵ است.

 

ایزی‌تک - 8 عادت زنان موثربخشی از کتاب:

بسیاری از زنان در وقت تصمیم‌گیری احساس می‌کنند تحت فشار هستند و حتی در کوچک‌ترین تصمیم دچار تردید می‌شوند. در انتخاب یک شغل، ارتباط و حتی انتخاب غذا از منوی یک رستوران، به سختی تصمیم می‌گیرند.

در انتخاب‌ها باید پیشینه‌سازی و افسوس بر گذشته را متوقف کنیم و رضایت‌مندی‌مان را در نظر بگیریم. اجازه دهید از تشویش رها شوید. کسانی که گذشته و شکست‌شان را رها نمی‌کنند و پیشینه‌ساز هستتند، بیشتر ضربه می‌خورند و افسرده می‌شوند. باید یاد بگیرید که انتخاب کنید و تصمیم بگیرید که موفقیت‌تان را بالا ببرید و امیدتان را افزایش دهید. مصمم باشید. افراد مصمم در تصمیم‌شان سست نیستند. آنها در کارشان کاراتر و مؤثرتر هستند.

 

روش تهیه:

این کتاب توسط سعید گل‌محمدی ترجمه و توسط انتشارات نسل نواندیش منتشر شده و از فروشگاه اینترنتی همین انتشارات به نشانی www.naslenowandish.com قابل خریداری است.

درباره نویسنده:

ایزی‌تک - 8 عادت زنان موثر والوریا بارتون یک مدرس بهبود سبک زندگی، نویسنده و یک سخنران انگیزشی است. خانواده او از اعضای نیروی هوایی ایالات متحده بودند. او دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه پنسیلوانیا در رشته روانشانسی با گرایش تفکر مثبت است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *